Ons team staat voor u klaar

 

Dhr. ir. H.P.T. (Harm) Arts

Senior Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling & Milieu
Teamleider

Telefoon: +31 (0)6 - 21 24 21 06
E-mail: harts@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. L.A.W. (Leander) van Berkel bnt

Landschapsarchitect

Telefoon: +31 (0)6 - 22 09 94 94
E-mail: lvanberkel@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. T.A.A. (Tom) Thijssen

Senior Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 - 43 57 08 50
E-mail: tthijssen@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. mr. E.M. (Emmy) Hendriksen

Senior Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 - 14 31 07 43
E-mail: ehendriksen@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ing. B.H.C. (Bjorn) Weekers

Senior Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling & Stedenbouw

Telefoon: +31 (0)6 - 12 04 47 21
E-mail: bweekers@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. M.A. (Maarten) Koopman

Senior Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 - 45 74 58 19
E-mail: mkoopman@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. drs. H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Senior Adviseur Milieu & Leefomgeving

Telefoon: +31 (0)6 - 12 04 20 59
E-mail: hullenbroeck@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. ing. E.E.M. (Evelyne) Coopmann

Senior Adviseur Milieu & Leefomgeving

Telefoon: +31 (0)6 - 51 61 14 62
E-mail: ecoopmann@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. M.N. (Martijn) Barendse

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)6 - 53 36 80 44
E-mail: mbarendse@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. R.P.E.F. (Rick) van Meurs

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)6 - 45 96 58 54
E-mail: rvmeurs@pouderoyentonnaer.nl