Ons team staat voor u klaar

 

Dhr. P.J.H. (Peter) de Bie bnt

Landschapsarchitect


E-mail: pdebie@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. C.R. (Roel) van den Berg

Junior juridisch adviseur


E-mail: rvdberg@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. R.P.E.F. (Rick) van Meurs

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 06 459 65 854
E-mail: rvmeurs@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. R. (Rick) Stegeman

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 06 821 84 061
E-mail: rstegeman@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. drs. R. (Renate) van de Ven

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

Telefoon: +31 06 147 01 517
E-mail: rvandeven@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. S.A.R. (Sander) Lely

Senior Juridisch adviseur / bedrijfsjurist


E-mail: slely@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. S.N.L. (Sabine) Wenno

Officemanager


E-mail: swenno@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. T.G.H. (Tim) Strikers

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling


E-mail: tstrikers@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. T.A.A. (Tom) Thijssen

Juridisch adviseur

Telefoon: +31 06 435 70 850
E-mail: tthijssen@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ing W.E.J. (Willem) Scheijen

Projectleider milieu & leefomgeving

Telefoon: +31 06 217 06 168
E-mail: wscheijen@pouderoyentonnaer.nl