Ons team staat voor u klaar

 

Mevr. mr. M. (Malou) Box

Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 - 19 94 58 73
E-mail: mbox@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ing. J. (Jako) Helder

Stedenbouwkundig tekenaar

Telefoon: +31 (0)6 - 82 85 50 28
E-mail: jhelder@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. S. (Sharon) Hooper

Juridisch Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31(0)6 - 305 702 98
E-mail: shooper@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. F. (Fons) van der Linden

Adviseur Omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 - 33 38 39 57
E-mail: fvanderlinden@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. ir. E. (Eva) Louwerse

Adviseur Milieu

Telefoon: +31 (0) 6 – 82 08 01 17
E-mail: elouwerse@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. R. (Rick) Stegeman

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)6 - 82 18 40 61
E-mail: rstegeman@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. A. (Aimée) van Zutphen

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)24 322 45 79
E-mail: avanzutphen@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. L.J.M. (Lizet) Genefaas

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)6 - 51 75 45 94
E-mail: lgenefaas@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ing. E. (Ermin) Jagurdzija

Ontwerper Landschap & Stedenbouw 

Telefoon: +31 (0)24 - 322 45 79
E-mail: ejagurdzija@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. D. (Dominik) Kriska

Ontwerper Landschap & Stedenbouw

Telefoon: +31 (0)6 - 82 16 62 73
E-mail: dkriska@pouderoyentonnaer.nl