Ons team staat voor u klaar

 

Dhr. G. (Geert) Willems

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 06 171 62 802
E-mail: gwillems@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. H. (Harm) Arts

Senior adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

Telefoon: +31 06 212 42 106
E-mail: harts@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. drs H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Senior adviseur milieu & leefomgeving

Telefoon: +31 06 120 42 059
E-mail: hullenbroeck@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. J. (Jako) Helder

Tekenaar

Telefoon: +31 06 828 55 028
E-mail: jhelder@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. K.B.M. (Koen) Albers

Gis – specialist / milieuadviseur

Telefoon: +31 06 577 93 299
E-mail: kalbers@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. de heer ir. L.A.W. (Leander) van Berkel bnt

Landschapsarchitect

Telefoon: +31 06 220 99 494
E-mail: lvanberkel@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. M.N. (Martijn) Barendse

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 06 533 68 044
E-mail: mbarendse@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. M. (Maarten) Koopman

Senior adviseur omgevingsrecht

Telefoon: +31 06 457 45 819
E-mail: mkoopman@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. M.F.E.W. (Martijn) Rengers

Ontwerper landschap & stedenbouw


E-mail: mrengers@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. M. (Mireille) Winkelmolen

Senior adviseur strategisch omgevingsmanagement

Telefoon: +31 06 825 97 441
E-mail: mwinkelmolen@pouderoyentonnaer.nl