Ons team staat voor u klaar

 

Dhr. drs. H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Adviseur milieu en leefomgeving

Telefoon: +31 (0)6 120 42 059
E-mail: hullenbroeck@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. J. (Jako) Helder

Ontwerper stedenbouw en landschap

Telefoon: +31 (0)6 828 55 028
E-mail: jhelder@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. K.B.M. (Koen) Albers

GIS specialist / adviseur milieu en leefomgeving

Telefoon: +31 (0)6 577 93 299
E-mail: kalbers@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. L.A.W. (Leander) van Berkel bnt

Landschapsarchitect

Telefoon: +31 (0)6 220 99 494
E-mail: lvanberkel@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. M.N. (Martijn) Barendse

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Telefoon: +31 (0)6 533 68 044
E-mail: mbarendse@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. M.A. (Maarten) Koopman

Adviseur omgevingsrecht

Telefoon: +31 (0)6 457 45 819
E-mail: mkoopman@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. M.F.E.W. (Martijn) Rengers

Ontwerper stedenbouw en landschap

Telefoon: +31 (0)6 828 23 752
E-mail: mrengers@pouderoyentonnaer.nl

 

Mevr. ir. W. (Mireille) Winkelmolen

Adviseur strategisch omgevingsmanagement

Telefoon: +31 (0)6 825 97 441
E-mail: mwinkelmolen@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. ir. P.J.H. (Peter) de Bie bnt

Landschapsarchitect

Telefoon: +31 (0)6 514 11 560
E-mail: pdebie@pouderoyentonnaer.nl

 

Dhr. mr. C.R. (Roel) van den Berg

Juridisch adviseur

Telefoon: +31 (0)6 302 49 062
E-mail: rvdberg@pouderoyentonnaer.nl